دوشنبه ، 22 مهر ، 1398
اطلاع رسانی
کد خبر: 96   |  دفعات بازدید : 10908   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

شرایط پذیرش مرکز فوق تخصصی دندانپزشکی قوه قضائیه

13 اردیبهشت, 1393
شرایط پذیرش مرکز فوق تخصصی دندانپزشکی قوه قضائیه

به کلیه واحدهای ستادی قوه قضائیه و دادگستری های سراسر کشور

 

سلام علیکم

           احتراماً ، به ياري پروردگار يکتا مفتخريم پايان عمليات اجرايي و افتتاح مرکز فوق تخصصی دندانپزشکی قوه قضائیه به دست مبارک رياست معزز قوه قضائيه حضرت آيت الله آملي لاريجاني مدظله العالي و شروع بکار مجموعه را از تاریخ 13 اردیبهشت با شرایط ذیل باطلاع برسانیم :

1-  استفاده از مرکز برای کلیه پرسنل قوه قضاییه اعم از قاضی ، رسمی ، پیمانی و قراردادکارمعین بهمراه همسر و فرزندان بلامانع می باشد و از پذیرش سایر وابستگان معذوریم .

2-  همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و شناسنامه ، حکم کارگزینی یا فیش حقوقی شخص پرسنل و شناسنامه افراد فوق هنگام مراجعه جهت دریافت خدمات الزامی است .

3-   همراهی شخص پرسنل جهت استفاده خدمات مرکز برای خانواده برای بار اول الزامی است .

4-   ساعات کاری مرکز همه روزه از ساعت 8 صبح الی 8 شب می باشد .

5-  کلیه خدمات قابل ارائه در مرکز با احتساب سوبسید اختصاص یافته تعلق می گیرد و دریافت هزینه بیمه تکمیلی با ارائه فاکتور از مرکز بعهده شخص پرسنل خواهد بود .

6-   تکمیل و تسلیم فرم وکالتنامه هنگام مراجعه به مرکز جهت بهره برداری از خدمات .

7-   همراه داشتن دفترچه بیمه برای شخص تحت  درمان .

8-   این مرکز متشکل از 12 بخش از قبیل تشخیص و اورژانس ، کودکان ، ارتودنسی و ارتوپدی دندانی فکی ، ترمیمی و زیبایی ، جراحی فک ، دهان و صورت ، ایمپلنت های دندانی ، لابراتوار پروتزهای دندانی ، بستری و اتاق عمل جراحی و ... می باشد .

9-   ارائه خدمات به پرسنل سازمانهای وابسته و بازنشستگان  محترم قوه قضاییه متعاقباً از طریق پایگاه این اداره کل اعلام خواهد شد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اينترنتي اداره کل اموراجرائی و فنی مهندسی به نشانی www.ekoef.ir یا www.dc.ekoef.ir  مراجعه فرماييد.

 

اکبر طبری

مدیر کل امور اجرایی و فنی مهندسی حوزه ریاست قوه قضاییه

امتیاز : Article Rating|  
شرایط پذیرش مرکز فوق تخصصی دندانپزشکی قوه قضائیه
امتیاز دهی